Imprezy - DJ na WESELE Dolnośląskie Dolny Śląsk Imprezy FIRMOWE Event Opolskie

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Imprezy

Ponad 30 lat prowadzę imprezy rozrywkowe jako DJ i Wodzirej.

 Rozpoczynałem dokładnie w wakacje roku 1982. Kilka miesięcy stojąc obok, podawałem płyty i uważnie obserwowałem jednego z pierwszych DJ-ów w dolnośląskim. Pewnej nocy dostałem szansę by zagrać swój pierwszy blok muzyczny samodzielnie . Biorąc do ręki mikrofon poczułem że jest on integralną częścią mnie i granie muzyki wyzwala we mnie najlepsze emocje. W sumie nauczycieli było trzech i od każdego nauczyłem się innych przydatnych umiejetności.
W drugiej połowie lat 90-tych należało sprawdzić jak daję sobie radę jako prezenter radiowy. Uwierzcie - nic lepiej nie uczy używania mikrofonu z głową i refleksu. Pracowałem prowadząc audycje autorskie, listy przebojów, rozmowy ze słuchaczami, ciekawymi bądź sławnymi ludźmi - i to wszystko na "ŻYWO" !  Ponad 4 lata "na antenie". W międzyczasie pojawiła się też oferta od lokalnej TV. Tu w charakterze reportera i lektora materiałów filmowych nabyłem kolejne cenne doświadczenia.
DJ Lata 90-te Impreza na barce
DJ Impreza z 1988 r.
Specjalizuję się od kilkunastu lat w tych najtrudniejszych do zrobienia imprezach . Takich na których bawi się kilka pokoleń czyli BABCIE I DZIADKOWIE Z WNUCZKAMI - to chyba najtrafniejsze porównanie , mam nadzieję że nikt się nie obrazi. Na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie policzyć ile imprez dla Was poprowadziłem i zagrałem jako DJ i Wodzirej. Najbardziej EXTREMALNĄ imprezą którą pamiętam jest Wesele dla PANA MŁODEGO w wieku 81 lat w jednym z Wrocławskich hoteli. Problemem był czuły aparat słuchowy PANA MŁODEGO który wymagał niskiego poziomu głośności . Ale reszta SUPER !
 
Copyright 2009-2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego