WESELA - DJ na WESELE Dolnośląskie Dolny Śląsk Imprezy FIRMOWE Event Opolskie

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

WESELA

DJ Wodzirej na Weselu i Poprawinach

to nie tylko aktualny modny trend weselny. Nie wolno jednak zapomnieć że DJ musi być zarazem Wodzirejem jak i konferansjerem oraz prezenterem. Ślub i przygotowania czyli fryzura, suknia ślubna, buty, garnitur to wstęp do organizacji zabawy. Wesele które jest najważniejszym dniem dla Pary Młodej i ukoronowaniem miłości musi być idealne. Decyzja komu powierzyć ten obowiązek (dla mnie też przyjemność) jest trudna. Warto wiedzieć że wesele i poprawiny powinny być prowadzone jak uroczystość a nie dyskoteka. To nowoczesne podejście do tak tradycyjnej formy wesela wynika z możliwości jakimi dysponuje DJ. Tutaj mam pełne pole do popisu bo repertuar i jego różnorodność nie jest dla mnie przeszkodą . Jestem w stanie spełnić praktycznie większość waszych życzeń muzycznych i do tego grać tyle ile sił będą mieli na tańce Wasi goście. To kondycja gości czy układ podawania posiłków decyduje ile trwa blok muzyczny. Nowsze czy najstarsze przeboje to wszystko bez ograniczeń i według Waszych życzeń. Choć tu też apeluję o zaufanie do mojego doświadczenia które pomaga w układaniu bloku muzycznego do aktualnego nastroju gości. Jedną z ważniejszych części Wesela i Poprawin jest forma zabawy o której decyduje Wodzirej którego zadaniem jest zintegrowanie gości. Kiedyś odbywały się w zasadzie tylko oczepiny które mogły trwać nawet 2 godziny i były pełne żenujących męczących zabaw. Dziś jest zupełnie inaczej, zabawy i niespodzianki pojawiają się od samego początku a same oczepiny angażują wszystkich, a nie tylko Parę Młodą. W zasadzie 100% Par wybiera moje unikalne rozwiązania na poszczególne etapy zabawy. Jestem też w stanie przeprowadzić w sposób uroczysty ale i zaskakujący trudny moment jakim są Podziekowania dla Rodziców. I tak na każdy etap Wesela.

Pierwszy taniec i DJ na Wesele
DJ na Wesele Dolnośląskie
Dodatkowa atrakcja to możliwość wykonania dla was unikalnego Pierwszego Tańca. Może to być MIX składający się z wielu utworów. Dodatkowo na życzenie skracam lub zmieniam tempo utworu który sobie wybierzecie.
2012-09-01 19:29 Witamy.
DJ -u Jarku jeszcze raz dziękuję za świetny mix weselny, goście byli zachwyceni, totalne zaskoczenie, a efekt psującego się sprzętu na przejściu wywołał u niejednej osoby wrażenie autentyczności tego zjawiska.Opinie były jednoznaczne, że czegoś takiego w życiu nie widzieli i nie słyszeli.    -Pozdrawiamy Basia i Radek.
Same zabawy jak i tradycyjne elementy wesela można przeprowadzić w sposób niebanalny i z klasą nie odchodząc zbytnio od tradycji a jednocześnie pomijając te formy które dziś już raczej są żenujące. Na wszystkie niespodzianki mam sprawdzone i niezawodne rozwiązania.
 
Copyright 2009-2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego