Cena - DJ na WESELE Dolnośląskie Dolny Śląsk Imprezy FIRMOWE Event Opolskie

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Cena

Cena DJ na Wesele i Imprezę

Znajdą Państwo tutaj podstawowe informacje mające wpływ na cenę, zawierającą pełną obsługę Wodzireja DJ -a jak i oprawę muzyczną oraz oświetlenie imprezy wraz z nagłośnieniem. Dokładny koszt wynika z wielu zmiennych czynników, które ustalamy w bezpośrednim kontakcie. Jest stara zasada że za coś dobrego zapłacimy więcej. Oczekiwanie niskich cen wobec tak niepowtarzalnych usług procentuje tylko klapą imprezy. A tu już nic nie można zmienić i naprawić. Na cenę tak naprawdę składa się wiele czynników. Te najbardziej trudne do sprecyzowania to umiejetność odnalezienia się prowadzącego wobec różnych temperamentów i charakterów zaproszonych na zabawę. Do tego ważnym czynnikiem jest ich wiek. Poskładanie tych elementów w jedną całość wymaga pewnego talentu do zbudowania atmosfery zwykłą wypowiedzią przez mikrofon. Nawiązanie tego specyficznego kontaktu pozwala rozbawić i zintegrować gości.

Sprzęt a cena DJ

Do tych umiejętności dochodzą czynniki czysto fizyczne, czyli sprzęt jakim dysponuje DJ i Wodzirej. Urządzenia pozwalają na swobodę ruchu, jak i ubarwiają swoimi efektami całą imprezę. Nic nie zastąpi wysokiej klasy mikrofonu bezprzewodowego, który pozwala podejść i bezpośrednio wchodzić w interakcję z bawiącymi się. Nie należy zapominać też o światłach, czy nawet mocy nagłośnienia. Zabawkowe światełka, czy kino domowe nie spełni swojego zadania, a i ich awaryjność może skończyć imprezę przed czasem. Koszty profesjonalnych urządzeń idą w dziesiątki tycięcy. Pełne zestawy kosztują w okolicach 100 tyś zł. A do tego codziennie pojawia się na rynku kilka nowych, jeszcze lepszych efektów świetlnych czy innych urządzeń zestawu, które po prostu trzeba mieć.

Aktualne ceny usług DJ czy Wodzireja

z własnym sprzętem mocno odzwierciedlają wcześniejsze zasady i kształtują się średnio u początkujących DJ od już nawet 300-400 złotych. Jednak już usługa spełniająca najwyższe wymogi może kosztować nawet do 8000 złotych.
Na czas imprezy ma wpływ kondycja gości i chęć do zabawy. U mnie nie ma ścisłych ram czasowych, ale wszystko w granicach rozsądku. Na koszt wynajęcia mojej usługi niewielki wpływ ma czas imprezy, bo za granie dłużej nie pobieram dodatkowych opłat. W wypadku gdy na imprezę trzeba dojechać na znaczne odległości mogę doliczyć koszty transportu.
DJ na Wesele Cena
-Impreza Firmowa-integracja (lokal) czas 6-10 h
-Impreza Firmowa-integracja (plener) od 6-14 h
-Studniówka czas 8-12 h
-Bal Sylwestrowy czas 8-14 h
-Bal Andrzejkowy czas 8-12 h
-Karaoke czas 4-10 h
-Konferansjerka czas max. 12 h
-Urodziny czas 8-12 h
-Impreza Weselna   (pełna oprawa) czas 10-12 h
-Poprawiny   (zamówione z weselem) czas 18-20 h
-Poprawiny   (zamówione bez wesela) czas 8-10 h
 
Copyright 2009-2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego